Hakkımızda

Efamed Ortopedi

1993 yılında Türkiye’de Soft Ortopedik ürünlerin üretimi faaliyetine başlayan Efamed Ortopedi, 19 yıllık üretim tecrübesi ile dünya çapında 40’tan fazla ülkeye yüksek kaliteli ürün yelpazesi sunmaktadır.

Alanında ilklerin öncüsü olan Efamed Ortopedi, bugün hitap ettiği pazarda kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle ciddi bir yer edinmiş ve Medikal Ortopedi sektöründe akla gelen ilk markalardan biri olan Orlex® markası adı altında 200’e yakın ürün çeşidini tüketicilerine sunmaktadır. Bu ürün portföyü içerisinde ilk akla gelenler; bel korseleri, dizlikler, boyunluklar, el ve ayak bileklikleri, ayak sağlığı ürünleri ile birlikte diğer ortez ve breysleri sayabiliriz.

Hayatta en değerli şeyin sağlık olduğunu düşünüyoruz, tasarım ve üretim sürecimizdeki ilk aşamadan son adıma kadar aynı bilinçle çalışmaya devam ediyoruz. Amacımız sağlıklı ve fonksiyonel çözümleri her şeyin üstüne koyarak yüksek kaliteli yenilikçi ürünler ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile küresel tıbbi pazarda sürdürülebilir bir şekilde büyümektir.

Ortopedik Medikal Ürünler

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

19 Yıllık Deneyim

Yılların verdiği tecrübe ile alanında en iyisi ve tecrübemizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.

Düşük Maliyet

Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

""Sağlık, hayatta sahip olduğunuz en önemli şeydir!"

Bilgi almak veya sipariş vermek için iletişime geçiniz!