Misyon ve Vizyon

Misyon

Firmamız yüksek etik standartlar ile dürüstlük, çalışanlara, müşterilere ve çevresel değerlere saygı ile yönlendirilmektedir. Kişisel sorumluluk anlayışına ve çalışanların güçlendirilmesine inanıyoruz. Çeşitliliğin takdir edildiği bir kültürü teşvik ediyoruz.

“Ar-Ge çalışmalarımızla ürün yelpazemize yeni ürünler eklemeye devam ediyoruz. Ürünlerimizi daha kaliteli hale getirmek için bilgimizi 19 yıllık deneyim ve modern teknolojiyle birleştiriyoruz.”

Vizyon

Şirketin hedefi, küresel pazarlarda lanse edilmesine yardımcı olmak için Efamed Ortopedi Medikal Ürünlerin Türkiye’deki başarısını geliştirmektir. Ürün kalitesini ve maliyet verimliliğine odaklanarak pazar payını korumak ve genişletmek ve karlılığımızı artırmak. Efamed gelecekteki ürün tekliflerine ve katma değerli hizmetlere dayanarak mevcut ve gelecekteki müşterilerle varlığımızı güçlendirmek için çok çalışmalıyız. Şirketimizin hedefi, gelecekteki zorluklarla başa çıkmak ve müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi ürünleri, doğru zamanda doğru yerde ve satış sonrası teknik destek sunarak mevcut ortopedi pazar payımızı büyütmeye devam etmektir.

Ortopedik Medikal Ürünlerde En doğru Seçim

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

19 Yıllık Deneyim

Yılların verdiği tecrübe ile alanında en iyisi ve tecrübemizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz.

Düşük Maliyet

Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.